Twierdza i miasto. Poznańskie Zeszyty Fortyfikacyjne

Twierdza i miasto. Poznańskie Zeszyty Fortyfikacyjne - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,9 MB
NAZWA PLIKU
Twierdza i miasto. Poznańskie Zeszyty Fortyfikacyjne.pdf
ISBN
5701880486773

OPIS

Poznańskie forty – pełne tajemnic, owiane legendami i nieustanie odkrywane na nowo. To właśnie tym budowlom i ich znaczeniu dla miasta został poświęcony pierwszy tom serii historycznej „Poznańskie Zeszyty Fortyfikacyjne”. W kilkunastu artykułach autorzy – czołowi poznańscy eksperci – omawiają rolę i znaczenie twierdzy powstałej w XIX w. – zarówno jako obiektu wojskowego, jak i współczesnego dziedzictwa. Poza bogatą treścią, licząca ponad 160 stron publikacja zawiera kilkadziesiąt unikatowych zdjęć i rysunków, prezentujących tematykę z mało znanych dotąd perspektywy.

W doktrynie wojskowej nastąpiło przesunięcie cięż. Powieści i opowiadania w Nokaut.pl galerie opinie parametry ★ Powieści i opowiadania ★ Kup już teraz ★ Najtaniej na rynku ★ Tylko u nas ★ Twierdza i miasto Poznańskie forty ? pełne tajemnic, owiane legendami i nieustanie odkrywane na nowo. To właśnie tym budowlom i ich znaczeniu dla miasta został poświęcony pierwszy tom serii historycznej „Poznańskie Zeszyty Fortyfikacyjne". Twierdza Malbork to przewodnik wyjątkowy.

BlackWeek także w Wydawnictwo Miejskie Posnania, a wśród przecenionych pozycji także "Twierdza i miasto. Poznańskie Zeszyty Fortyfikacyjne".⤵️ ... Przybliża miasto codzienne, nocne, emocjonalne; przygląda się jego globalności od strony ekonomicznej i społecznej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI