Komiksowe łamigłówki Profesora Bazgroła i niesfornej szajki

Komiksowe łamigłówki Profesora Bazgroła i niesfornej szajki - Barbara Supeł | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Supeł
WYMIAR
12,76 MB
NAZWA PLIKU
Komiksowe łamigłówki Profesora Bazgroła i niesfornej szajki.pdf
ISBN
5883661020874

OPIS

Wyjątkowa i niebanalna seria „Komiksowe łamigłówki” – to swoiste połączenie komiksu z zadaniami do wykonania. Tutaj nie ma nudy! Czekają na Ciebie strony z zabawami, szyframi, łamigłówkami, które będą przeplatać się z wciągającym i zabawnym komiksem do czytania. Zwariowanym i dowcipnym przewodnikiem po serii jest niezawodny Profesor Bazgroł!Podejmij wyzwanie Profesora Bazgroła i rozwiąż wszystkiej jego łamigłówki i zadania: zdobądź licencję detektywistyczną i znajdź dziesięć różnic między obrazkami, przejdź mrowisko i zanieś królowej herbatę, na polu kapusty wytrop wszystkie żarłoczne gąsienice, wydostań się z syczącego wężowego labiryntu – sprawdź, jakie jeszcze inne wyzwania przygotował dla Ciebie ten zwariowany profesor.

Zwariowanym i dowcipnym przewodnikiem po serii jest niezawodny Profesor Bazgroł! Podejmij wyzwanie Profesora ... Komiksowe łamigłówki Profesora Bazgroła i niesfornej szajki, Barbara Supeł - Wyjątkowa i niebanalna seria Komiksowe łamigłówki to swoiste połączenie komiksu z zadaniami do wykonania. Tutaj nie Komiksowe łamigłówki Profesora Bazgroła i niesfornej szajki - Supeł Barbara - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, Kup teraz. Cena 7,05 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI