Uzdrawianie energetyczne dla kobiet. Medytacja, mudry i praktyka z czakrami dla wzmocnienia kobiecej

Uzdrawianie energetyczne dla kobiet. Medytacja, mudry i praktyka z czakrami dla wzmocnienia kobiecej - Sabine Wittmann | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sabine Wittmann
WYMIAR
6,71 MB
NAZWA PLIKU
Uzdrawianie energetyczne dla kobiet. Medytacja, mudry i praktyka z czakrami dla wzmocnienia kobiecej.pdf
ISBN
4646653538348

OPIS

Uzdrów swoje pole energetyczne, które jest kluczem do odzyskania siły witalnej, i przekonaj się, jak wielkie są twoje możliwości!Każda kobieta jest obdarzona nieograniczonymi zasobami sił, kreatywności i blasku. Ta książka pozwoli ci odkryć i w pełni korzystać z tej bezgranicznej mocy. Za pomocą odpowiednich ćwiczeń uda ci się uzdrowić swoje ciało i duszę oraz przywrócić harmonię na wszystkich poziomach życia.Dzięki połączeniu teorii, ćwiczeń i przykładów dowiesz się, jak:– swobodnie wyrażać swoją kobiecą energię;– zwiększyć pewność siebie, w pełni doceniając i kochając swoje ciało takim, jakie jest;– wznieść się ponad własne ograniczenia;– zwiększyć swoją intuicję, kreatywność i zmysłowość.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Uzdrawianie energetyczne dla kobiet.

Uzdrawianie energetyczne dla kobiet. Medytacja, mudry i praktyka z czakrami dla wzmocnienia kobiecej siły 35,99 ZŁ Nowość .

POWIĄZANE KSIĄŻKI