Mądra Mysz. Zuzia idzie na bal przebierańców

Mądra Mysz. Zuzia idzie na bal przebierańców - Liane Schneider | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Liane Schneider
WYMIAR
11,91 MB
NAZWA PLIKU
Mądra Mysz. Zuzia idzie na bal przebierańców.pdf
ISBN
3169758319615

OPIS

Kolejna książka w serii MĄDRA MYSZ – o Zuzi. Tym razem Zuzia dostaje zaproszenie na przyjęcie urodzinowe pod hasłem: kolorowy podwodny świat. Zuzia bardzo się cieszy. Niestety, kostium syreny ze sklepu jest na nią o wiele za duży. Czy znajdzie się szybko jakieś przebranie?

Sprawdź naszą ofertę! „Mądra Mysz" to edukacyjna seria kwadratowych książek dla dzieci, w skład której wchodzą obyczajowe opowiadania o przygodach Zuzi czy o małym Maksie, przybliżające najróżniejsze zawody książki „Mam przyjaciela…" oraz cykl pełen technicznych szczegółów „Maszyny i pojazdy" lub „Dawniej i dziś". Zuzia to rezolutna dziewczynka, która towarzyszy rówieśnikom w ... Zuzia idzie na bal przebierańców Zuzia idzie na bal przebierańców ...

Zobacz sam! Informacje o ZUZIA IDZIE NA BAL PRZEBIERAŃCÓW. MĄDRA MYSZ - Lia - 7030811359 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI