Mądra Mysz. Maszyny i pojazdy. Wielkie ciężarówki

Mądra Mysz. Maszyny i pojazdy. Wielkie ciężarówki - Christian Tielmann | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christian Tielmann
WYMIAR
9,7 MB
NAZWA PLIKU
Mądra Mysz. Maszyny i pojazdy. Wielkie ciężarówki.pdf
ISBN
3219606384412

OPIS

Seria "Mądra Mysz" świętuje jubileusz – "Maszyny i pojazdy. Wielkie ciężarówki" to książeczka oznaczona numerem 100! Z tej okazji na pewno czekają czytelników niespodzianki.Cierpliwym zbieraczom całej serii pomaga w jej skompletowaniu specjalna żółta wkładka w każdej książeczce, gdzie są pokazane wszystkie części.A tym razem wielka przygoda – jak to jest, gdy można się przejechać wielkim sprzętem na kołach? Oczywiście jako pasażer.

Seria MĄDRA MYSZ świętuje jubileusz - Maszyny i pojazdy. Wielkie ciężarówki Christiana Thielmanna to książeczka oznaczona numerem 100! Z tej okazji na pewno ... Maszyny i pojazdy.

Maszyny i pojazdy. Wielkie ciężarówki - wielbicielom serii Mądra Mysz tego tomiku rekomendować nie trzeba, zwłaszcza że towarzyszy jej wyjątkowa okazja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI