Kraina nocy. Hazel Wood. Tom 2

Kraina nocy. Hazel Wood. Tom 2 - Melissa Albert | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Melissa Albert
WYMIAR
9,65 MB
NAZWA PLIKU
Kraina nocy. Hazel Wood. Tom 2.pdf
ISBN
9567853743999

OPIS

Melissa Albert ponownie przenosi czytelników do świata pełnego mroku, który pokochali. "Kraina nocy" to kontynuacja Hazel Wood.Z pozoru zwyczajni bohaterowie wiodą życie pełne niecodziennych zagadek do rozwiązania. Osamotnieni w mrocznej dolinie, muszą wykazać się dojrzałością, by odkryć tajemnice śmierci baśniowych postaci. Autorka w mistrzowski sposób prezentuje współczesny Nowy Jork, który obserwujemy w tle wydarzeń. Z dbałością o drobiazgi opisuje jego realny charakter, malując równocześnie niezwykły obraz baśniowych krain. Waleczni Finch i Alice pozbawieni kontaktu ze sobą, muszą rozwiązać tę samą kryminalną zagadkę. Nie poddają się nawet w obliczu nadchodzącego końca świata.Czy będzie to ogień, powódź czy superwirus? Co stanie się z Krainą nocy? Samotność wydaje się być największą przeszkodą również wtedy, gdy sprawa okazuje się znacznie poważniejsza, niż można by przypuszczać…

"Kraina nocy" to kontynuacja Hazel Wood. Z pozoru zwyczajni bohaterowie wiodą życie pełne niecodziennych zagadek do rozwiązania.

Hazel Wood. Tom 2 - Wysyłka 4,99 zł | BEZPŁATNIE przy zamówieniu od 69,99 zł Ocena 5 / 5 11637 opinii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI