Bieszczadzcy mocarze

Bieszczadzcy mocarze - Mateusz Matysiak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mateusz Matysiak
WYMIAR
9,47 MB
NAZWA PLIKU
Bieszczadzcy mocarze.pdf
ISBN
8365268602680

OPIS

Album ten jest owocem wielu lat obserwacji i nauki rozumienia przyrody Bieszczadów, długich godzin wyczekiwania w dziczy na odpowiednie ujęcie. Tytułowi bieszczadzcy mocarze, których fotografie zostały ułożone zgodnie z cyklem pór roku, to prawdziwi władcy dzikich, leśnych Bieszczadów. To zwierzęta największe, najsilniejsze i najbardziej waleczne, ale też te niepozorne, co nie oznacza, że mniej piękne i fascynujące.Autor fotografii i rozbudowanych podpisów Mateusz Matysiak to wielokrotny laureat oraz juror konkursów fotograficznych w Polsce i za granicą. Autor licznych publikacji, w tym ilustrowanych encyklopedii zwierząt i ptaków PolskiWstęp napisał Wojomir ,,Woj" Wojciechowski ? kresowiak, legenda Bieszczadów, leśnik, długoletni dyrektor Bieszczadzkiego Parku NarodowegoOpracowanie graficzne: Krzysztof Motyka

Są bardzo zdrowe, idealne na soki i... Bieszczadzcy mocarze - Mateusz Matysiak - opis książki: Album ten jest owocem wielu lat obserwacji i nauki rozumienia przyrody Bieszczadów, długich godzin wyczekiwania w dziczy na odpowiednie ujęcie. Tytułowi bieszczadzcy mocarze, których fotografie zostały ułożone zgodnie z cyklem pór roku, to prawdziwi władcy dzikich, leśnych ... Pan Młody? ©Mateusz Matysiak/ Bieszczadzcy Mocarze ww.fotomatysiak.pl Wielka wataha Ruska, od czasu śmierci basiora, rozbita jest na co najmniej dwie grupy, niezależnie polujące w dwóch różnych... Tytułowi bieszczadzcy mocarze to prawdziwi władcy dzikich, leśnych Bieszczadów.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Album ,,Bieszczadzcy mocarze" daje okazję spotkania oko w oko, nos w nos z wilkiem, rysiem, niedźwiedziem, żubrem i jeleniem, a także poczucie jak wygląda wiosna, lato, jesień, zima w Bieszczadach. To okrutny paradoks, że tak piękne, największe, najdziksze i tak czujne zwierzęta są naprawdę bezbronne wobec ludzi i tylko my możemy ... Tytułowi bieszczadzcy mocarze, których fotografie zostały ułożone zgodnie z cyklem pór roku, to prawdziwi władcy dzikich, leśnych Bieszczadów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI