Wczoraj, dziś i jutro...

Wczoraj, dziś i jutro... - Cyprian Kosiński | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cyprian Kosiński
WYMIAR
9,85 MB
NAZWA PLIKU
Wczoraj, dziś i jutro....pdf
ISBN
9681573515229

OPIS

Cyprian Kosiński odpowiada na wiele pytań, które otrzymał od miłośników swoich książek, m.in. czy jest szczęście i jak je w życiu osiągnąć.Prezentowany zbiór nowel to pokłosie licznych spotkań autorskich, rozmów przez telefon i skype’a, otrzymania ponad 500 listów i e-maili po ukazaniu się Afrykańskiego poloneza i Niezwykłej podróży przez życie. Aktywne kontakty z czytelnikami pozwoliły mu odkryć, czego w swoim życiu szukają najczęściej, na jakie pytania chcieliby uzyskać odpowiedzi.Inspiracją do głębokich refleksji, które Autor zawarł w tej książce, były doświadczenie, zdobyta wiedza i wyznawane wartości.

Pogoda godzinowa, dniowa i długoterminowa w Polsce i zagranicą. Rzeszów wczoraj, dziś i jutro, Rzeszów. 16 040 osób lubi to · 23 osoby mówią o tym.

MIEJSCE | CKE Stara Rzeźnia - Tadeusza Wendy 14, Szczecin . ZAREJESTRUJ SIĘ PRZEZ APLIKACJĘ I WYGRAJ NAGRODĘ ... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Defence24 Sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI