Tola na biwaku

Tola na biwaku - Anna Włodarkiewicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Włodarkiewicz
WYMIAR
6,99 MB
NAZWA PLIKU
Tola na biwaku.pdf
ISBN
2677479968523

OPIS

Nadeszły wakacje i Tola wybiera się z rodzicami na biwak.Co ciekawego może wydarzyć się na biwaku?Na biwaku można zasypiać, słuchając szumu deszczu uderzającego o namiot.Na biwaku można spędzać wieczory przy ognisku.Na biwaku można podziwiać rozgwieżdżone niebo.Na biwaku można pluskać się w przejrzystej rzece.Cztery naturalne, rodzinne opowiadania uzupełnione pięknymi ilustracjami otulą Was swoim ciepłym klimatem i sprawią, że będziecie często wracać do tej książki.

Książka Tola na biwaku pochodzi z wydawnictwa Zielona Sowa. Autorem książki jest Anna Włodarkiewicz.

Książki ... Na biwaku można pluskać się w przejrzystej rzece. Cztery naturalne, rodzinne opowiadania uzupełnione pięknymi ilustracjami otulą Was swoim ciepłym klimatem i sprawią, że będziecie często wracać do tej książki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI