[OUTLET] Nawroty nocy

[OUTLET] Nawroty nocy - Patrick Modiano | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patrick Modiano
WYMIAR
8,21 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Nawroty nocy.pdf
ISBN
7193488935298

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Decyzja została podjęta. Wyboru dokonał los, Bóg albo historia. To nie jest ważne. Ważne, jak zachowa się człowiek w samym środku okupacyjnego piekła. Może być zdrajcą, bohaterem albo nikim. Rozdarty między dwoma światami, zawieszony na granicy między świadomością a szaleństwem, współpracuje jednocześnie z francuskim Gestapo i ruchem oporu i nie potrafi wyzwolić się z objęć obłąkanej historii.Modiano z czułością i odrobiną okrucieństwa przygląda się swoim bohaterom. Ze śladów, zapachów i dźwięków próbuje wyczarować przeszłość i wyłuskać z niej prawdę o świecie.

Wokół książki ; Aktualności Informacje o NAWROTY NOCY Patrick Modiano - 6796550768 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-03-03 - cena 8 zł Nawroty nocy i Willa Triste to książki ładnie napisane i ładnie wydane.

Rozdarty między dwoma ... Nawroty nocy (2087184) - Patrick Modiano - Książka, streszczenie Nawroty nocy Patrick Modiano. Wydawnictwo: Znak Data wydania: 2014-11-21 Kategoria: Literatura piękna ISBN: 978-83-240-3268-6 Liczba stron: 160.

POWIĄZANE KSIĄŻKI