Magiczny ekspres

Magiczny ekspres - Anca Sturm | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anca Sturm
WYMIAR
11,8 MB
NAZWA PLIKU
Magiczny ekspres.pdf
ISBN
1013875090989

OPIS

Fani Szkoły Magii i Czarodziejstwa znają pewien pociąg, który Harry’ego i jego przyjaciół zawiózł do Hogwartu. A co byście powiedzieli, gdyby to sam POCIĄG był szkołą? Może nie szkołą magii, ale szkołą magiczną? Szkołą z internatem, która z założenia nie ma adresu, bo porusza się po całym świecie?Flinn co wieczór siedzi na nieczynnym dworcu – tam, skąd dwa lata wcześniej zniknął jej starszy brat Jonte. Pewnej nocy w tej zabitej deskami miejscowości zatrzyma się nadzwyczajny pociąg – pociąg z pocztówki od Jontego! Pełna wątpliwości Flinn wsiądzie na jego pokład (jako pasażerka na gapę) i wpadnie w wir przygody! Będzie musiała rozwiązać tajemnicę zniknięcia chłopaka w napędzanym magiczną technologią internacie pełnym wyjątkowych dzieci; miejscu, w którym znajdzie przyjaciół, wrogów i wiele sekretów. Dziewczyna nie wie jeszcze, że największy sekret skrywa ona sama...Pełen tajemnic internat na kołach. Dziewczyna, która musi odnaleźć brata. Podróż napędzana węglem, parą i… magią.Dla fanów serii o Harrym Potterze, „Nevermoor” i „Złotego kompasu”.

Cena: 30,50 z ł 30.50 ... Witajcie w Magicznym ekspresie! Powieść Ancy Sturmy urzekła mnie już na dzień dobry okładką, która aż prosi się, by wziąć książkę do ręki i zerknąć do środka, by przekonać się, cóż się pod nią kryje. A te złote litery i błyszczące elementy skrywają doprawdy wyborną lekturę, od której nie można się oderwać ... Społeczność .

Cena: 30,50 z ł ... "Magiczny ekspres" - pierwsza część nowej, fantastycznej serii dla dzieci autorstwa Anki Sturm! Fani Szkoły Magii i Czarodziejstwa znają pewien pociąg, który Harry'ego i jego przyjaciół zawiózł do Hogwartu. „Magiczny ekspres" - pierwsza część nowej, fantastycznej serii dla dzieci autorstwa Anki Sturm! Fani Szkoły Magii i. OK, zamknij .

POWIĄZANE KSIĄŻKI