Znamię

Znamię - Olgierd Hurka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Olgierd Hurka
WYMIAR
5,19 MB
NAZWA PLIKU
Znamię.pdf
ISBN
5039467912413

OPIS

Joanna Szymalak, prawniczka renomowanej kancelarii, pewnego dnia nie pojawia się w pracy – znika bez śladu. Prowadzone przez policję śledztwo nie daje rezultatów. Tymczasem szef kancelarii, Michał Tumski, odkrywa przekręt mający doprowadzić do wrogiego przejęcia firmy deweloperskiej, której sprawy prowadziła Joanna. Michał wstępuje na wojenną ścieżkę z konkurentem zagrożonej spółki, lecz nie docenia przeciwnika, który z żelazną konsekwencją realizuje swój wielki giełdowy plan. Następuje ciąg fatalnych wydarzeń. Okazuje się, że w pewnych kwestiach prawdopodobnie wszyscy się mylili.

Niektóre znamiona mogą być ledwo dostrzegalne lub kobiety mogą je zakryć makijażem. Śmiertelnie niebezpieczne znamiona - twojezdrowie.rmf24.pl - Nowotwory skóry są najczęściej występującymi nowotworami na świecie. Zazwyczaj powstają w wyniku nadmiernej ekspozycji na promieniowanie słoneczne, które po wniknięciu do skóry z biegiem lat Inne znamiona .

Shutterstock. Zmiany skórne to defekty, które przeszkadzają, psują samopoczucie, są nieestetyczne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI