Własność lokali. Komentarz

Własność lokali. Komentarz - Iwona Szymczak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Iwona Szymczak
WYMIAR
9,77 MB
NAZWA PLIKU
Własność lokali. Komentarz.pdf
ISBN
6582106265492

OPIS

W komentarzu omówiono najważniejsze kwestie związane ze stosowaniem ustawy o własności lokali, w tym te odnoszące się do funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych, struktury nieruchomości wspólnej czy wyod­rębniania samodzielnych lokali. Przedstawiono problemy praktyczne, w szczególności z zakresu tworzenia nowych inwestycji będących komplek­sami budynkowymi wielolokalowymi, a także ich przekształcenia, podziału oraz likwidacji. W opracowaniu szczególną uwagę zwrócono na najnowsze nowelizacje komentowanej ustawy. Dokładnie omówiono obowiązujące od 1.01.2020 r. regulacje dotyczące wspólnot mieszkaniowych liczących od 4 do 7 lokali, a także zmiany wprowadzone w związku z COVID­19, które m.in. dotyczą rozszerzenia sposobów podejmowania uchwał w organie wykonawczym.Adresaci:Książka przeznaczona jest dla adwokatów, notariuszy, komorników, pracow­ników administracji, a także deweloperów, zarządców nieruchomości, pośred­ników i rzeczoznawców majątkowych, jak również członków spółdzielni oraz właścicieli lokali.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > W komentarzu omówiono przepisy ustawy o własności lokali oraz inne regulacje związane z funkcjonowaniem wspólnot mieszkaniowych. Autorka w praktyczny sposób przybliża problemy zarządzania nieruchomością wspólną.

Seria: Komentarze Becka - Ryszard Strzelczyk, Aleksander Turlej - opis książki: Komentarz do ustawy z 24.6..1994 r. o własności lokali autorstwa wybitnych specjalistów prof.

POWIĄZANE KSIĄŻKI