Tygrysie serce. Moje życie ze zwierzętami

Tygrysie serce. Moje życie ze zwierzętami - Ewa Zgrabczyńska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Zgrabczyńska
WYMIAR
10,48 MB
NAZWA PLIKU
Tygrysie serce. Moje życie ze zwierzętami.pdf
ISBN
2451664458074

OPIS

Najpopularniejsza dyrektorka zoo otwiera drzwi do swojego zwierzyńca!O sobie mówi, że zwierzęta ma w genach. W wieku czternastu lat jako wolontariuszka zaczyna pracę w poznańskim zoo. Trzyma do zastrzyków węże boa i karakale, a jej miłość do zwierząt z czasem przeradza się w wielką pasję.Polska usłyszała o niej, gdy wraz z pracownikami poznańskiego zoo uratowała życie słynnym Nieumarłym - dziewięciu tygrysom przewożonym w koszmarnych warunkach przez polsko-białoruską granicę. Świat śledził tę walkę, która poruszyła sumienia i wywołała wielką falę dobra. Dziś Ewa Zgrabczyńska nie tylko opiekuje się podopiecznymi w zoo, ale również ma na wsi swój domowy zwierzyniec liczący ponad 60 zwierzaków!Dlaczego nie należy igrać z nadawaniem kotom imion? Jak udało się uratować niedźwiadka przed chorobą sierocą? Które zwierzęta mają największy temperament, a które stanowią wzór małżeńskiej wierności? Jakie pieszczoty najbardziej lubi nosorożec? I jak to się stało, że najlepszym przyjacielem psa został szczur?„Tygrysie serce. Moje życie ze zwierzętami” to nie tylko zabawna, a jednocześnie poruszająca opowieść o życiu wśród zwierząt. To także historia niezwykłej kobiety, która na każdym kroku przypomina nam, jak ważna jest walka o prawa tych, którzy sami nie mogą się obronić.Ewa Zgrabczyńska - polska zoolog, dyrektorka Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu. Autorka publikacji naukowych i popularnonaukowych dotyczących ekologii i ochrony zwierząt.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! "Tygrysie serce. Moje życie ze zwierzętami" to nie tylko zabawna, a jednocześnie poruszająca opowieść o życiu wśród zwierząt.

To także historia niezwykłej kobiety, która na każdym kroku przypomina nam, jak ważna jest walka o prawa tych, którzy sami nie mogą się obronić. Tygrysie serce. Moje życie ze zwierzętami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI