Przymus adwokacko-radcowski w polskim procesie karnym

Przymus adwokacko-radcowski w polskim procesie karnym - Piotr Misztal | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Misztal
WYMIAR
9,3 MB
NAZWA PLIKU
Przymus adwokacko-radcowski w polskim procesie karnym.pdf
ISBN
2011458167080

OPIS

W książce w zwarty i wyczerpujący sposób przedstawiono szczególną formę zastępstwa procesowego strony w postępowaniu karnym na etapie sporządzania i podpisywania subsydiarnego aktu oskarżenia, apelacji od wyroku sądu okręgowego, kasacji, wniosku o wznowienie postępowania oraz skargi przeciwkasatoryjnej. Omówiono tę instytucję na przedpolu procesu karnego, w procesie karnym, a także w wybranych postępowaniach dyscyplinarnych zawodów prawniczych, gdzie przepisy ustawy karnoprocesowej stosuje się odpowiednio. Ważną część rozważań stanowi również kwestia możliwości zwolnienia się przez obrońcę albo pełnomocnika ad hoc wyznaczonego z urzędu z obowiązku sporządzenia i podpisania pism objętych przymusem. Przymus adwokacko-radcowski – zagadnienie istotne z punktu widzenia rzetelnego procesu karnego – zostało ocenione pod kątem zgodności z prawami do sądu, do obrony oraz wolności osobistej.Adresaci:Książka będzie cenną lekturą nie tylko dla świadczących pomoc prawną adwokatów i radców prawnych, lecz także dla sędziów, prokuratorów oraz pracowników naukowych i studentów.

Omówiono tę ins... Przymus adwokacko-radcowski w polskim procesie karnym 2020 wydanie 1 . Misztal Piotr ISBN:9788381878005 - Książki - Prawo - Prawo procesowe i nieprocesowe.

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Przymus adwokacko-radcowski w polskim procesie karnym; Przymus adwokacko-radcowski w polskim procesie karnym .

POWIĄZANE KSIĄŻKI