Proszę. Przygody Fenka

Proszę. Przygody Fenka - Dominika Gałka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dominika Gałka
WYMIAR
6,90 MB
NAZWA PLIKU
Proszę. Przygody Fenka.pdf
ISBN
4835126409010

OPIS

Fenia bardzo lubi bawić się ze swoim bratem. Niestety, chciałaby mieć wszystko to, co Fenek, i często zabiera bratu jego zabawki bez pytania. Czy Fenek poradzi sobie z tym problemem?Dzięki tej książeczce dziecko: zapamięta, że stosowanie zwrotów grzecznościowych jest bardzo ważne;dowie się, że można uczyć się poprzez zabawę;zrozumie, że kulturalne zachowanie wobec innych sprawia, że wszystkim jest milej.

Fenia bardzo lubi bawić się ze swoim bratem. Niestety, chciałaby mieć wszystko to, co Fenek, i często zabiera bratu jego zabawki bez pytania. Hurtownia podręczników i książek Ateneum.

Niestety, chciałaby mieć wszystko to, co Fenek, i często zabiera bratu jego zabawki bez pytania. Czy Fenek poradzi sobie z tym problemem? Dzięki tej książeczce dziecko: zapamięta, że stosowanie zwrotów grzecznościowych jest bardzo ważne; dowie się, że można uczyć się poprzez zabawę; zrozumie, że kulturalne zachowanie wobec innych ... Przygody Fenka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI