[OUTLET] Magiczne gumki LOOM. Tęczowe

[OUTLET] Magiczne gumki LOOM. Tęczowe - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,2 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Magiczne gumki LOOM. Tęczowe.pdf
ISBN
2182106716258

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Seria czterech kolorowych poradników dla wszystkich miłośników zabawy kolorowymi gumkami. W książkach dzieci znajdą dziesiątki pomysłów na ozdoby zrobione z małych, kolorowych gumek oraz proste instrukcje, jak krok po kroku wykonać każdą z prezentowanych rzeczy. Atut: Moda na robienie ozdób z kolorowych gumek trwa w wielu krajach na świecie, również w Polsce. Każdy młody "gumkowicz" szuka nowych technik zaplatania i nowych pomysłów na oryginalne, gumkowe ozdoby. Książkina pewno dostarczą dzieciom mnóstwo inspiracji do tworzenia rozmaitych przedmiotów z gumek.

Tęczowe Bransoletki to więcej niż tylko moda, która opanowała całą Amerykę i Europę. Tęczowe Bransoletki, które robi się z kolorowych gumeczek na krośnie zwanym z angielskiego Loom stały się międzynarodową, obsesją.

Ocena: 0 (0 głosów) 0.00 0 Rok wydania: 2014 Format: 16.0x23.5cm Oprawa: Miękka Wysyłka: Niedostępna Magiczne gumki LOOM. Tęczowe Wilga Magiczne gumki LOOM.

POWIĄZANE KSIĄŻKI