Norwegia. #Travel&Style

Norwegia. #Travel&Style - Katarzyna Byrtek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Byrtek
WYMIAR
3,48 MB
NAZWA PLIKU
Norwegia. #Travel&Style.pdf
ISBN
5351760764858

OPIS

Norwegia to jeden z najpiękniejszych i "najszczęśliwszych" krajów na świecie. Surowe piękno tutejszych krajobrazów przywodzi na myśl doskonałą widokówkę. Jest tu bowiem wszystko - góry i morze, przepastne lasy i arktyczna tundra, spektakularne fiordy i lodowce, wodospady i jeziora, historyczne portowe miasta i wsie z kolorowymi domkami i drewnianymi kościołami. To także miejsce magiczne - z nocami bez świtu i dniami bez zmierzchu, z zadziwiającą zorzą polarną, zasiedlone przez renifery, duchy wikingów oraz... mityczne trolle i gnomy. Raj dla miłośników aktywnego spędzania czasu, wypoczynku na łonie natury, zabytków i muzeów, a także koneserów dań z ryb i cynamonowych bułeczek.

Jest tu bowiem wszystko - góry i morze, przepastne lasy i arktyczna tundra, spektakularne fio... cena 29.90 Norwegia. #Travel&Style.

#Travel&Style. Cypr Sycylia Norwegia Wybrzeże Chorwacji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI