Zły Kocurek. Obozowe szaleństwo

Zły Kocurek. Obozowe szaleństwo - Nick Bruel | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nick Bruel
WYMIAR
6,55 MB
NAZWA PLIKU
Zły Kocurek. Obozowe szaleństwo.pdf
ISBN
4351680598409

OPIS

Życie Kocurka jest bardzo trudne. Serio, BARDZO trudne. Wszystko, czego mu trzeba, to dwudziestodwugodzinna drzemka i posiłek dwa razy dziennie. Ale czy ma to zapewnione? A skądże. Szczeniaczek i Dziecko robią tyle hałasu i zamieszania! Cały ten harmider sprawia, że oszołomiony Kocurek pewnego dnia zaczyna myśleć, że jest… PSEM!Przerażony i zestresowany nową sytuacją Szczeniaczek zostaje wysłany na Obóz Wujka Muńka dla Zestresowanych Psów. Ma tam odpocząć i zrelaksować się w towarzystwie innych psów. Psów, hmm? A kto zaczął myśleć, że jest PSEM?Kocurek na psim obozie – czy to ma szansę się udać?Psieśmieszna Prześmieszna seria dla początkujących czytelników i zaawansowanych kociarzy (oraz psiarzy). Duże litery i komiksowe elementy sprawiają, że jest łatwa do samodzielnego czytania, a potężna dawka humoru sprawia, że chętnie po nią sięga każde dziecko.

Cały ten harmider sprawia, że oszołomiony Kocurek pewnego dnia zaczyna myśleć, że jest PSEM! Przerażony i zestresowany nową sytuacją Szczeniaczek zostaje wysłany na Obóz Wujka Muńka dla Zestresowanych Psów. Ma tam odpocząć i ... „Zły Kocurek.

Oprawa twarda: ISBN: 978-83-665-7731-2: EAN: 9788366577312 ... A skądże.

POWIĄZANE KSIĄŻKI