Zmierzch

Zmierzch - Stephenie Meyer | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephenie Meyer
WYMIAR
5,50 MB
NAZWA PLIKU
Zmierzch.pdf
ISBN
8177454694786

OPIS

Porywająca opowieść o miłości, łącząca cechy horroru, romansu i powieści o dojrzewaniu. Jej bohaterka, siedemnastoletnia Isabella Swan, przeprowadza się do ponurego miasteczka w deszczowym stanie Washington, gdzie spotyka tajemniczego, niezwykle przystojnego Edwarda Cullena. Chłopak ma nadludzkie zdolności - nie można mu się oprzeć, ale i nie można go przejrzeć. Bella usiłuje poznać jego mroczne sekrety, nie zdaje sobie jednak sprawy, że naraża tym siebie i swoich najbliższych na niebezpieczeństwo. Już niedługo może nie być odwrotu...Saga "Zmierzch" jest światowym fenomenem. Książki z tego cyklu zostały sprzedane w milionach egzemplarzy! W 2008 r. powieść została sfilmowana, na ekranach kin trafiły także ekranizacje kolejnych części sagi.

Jest przyszywaną córką Esme i Carlisle'a, siostrą Edwarda, Emmetta i Rosalie oraz partnerką Jaspera. Alice później także zostaje przybraną siostrą Belli Swan(później Cullen)oraz ciocią Renesmee Cullen.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Zmierzch twilight na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! w Księgarni Internetowej PWN.

POWIĄZANE KSIĄŻKI