Tworzenie aplikacji internetowych z użyciem Node i Express. Korzystanie ze stosu JavaScript

Tworzenie aplikacji internetowych z użyciem Node i Express. Korzystanie ze stosu JavaScript - Ethan Brown | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ethan Brown
WYMIAR
8,52 MB
NAZWA PLIKU
Tworzenie aplikacji internetowych z użyciem Node i Express. Korzystanie ze stosu JavaScript.pdf
ISBN
6241031454513

OPIS

Express i Node stały się kluczowymi narzędziami do tworzenia dynamicznych, wielostronicowych i hybrydowych aplikacji internetowych. Dzięki nim można dowolnie kształtować architekturę swojej aplikacji. Projektowanie za pomocą Node jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla programistów, którzy doceniają dostępność i elastyczność języka JavaScript. W rzeczy samej, JavaScript ewoluował z techniki prostego ozdabiania stron internetowych, aby stać się dojrzałym, wszechstronnym, pełnoprawnym i wyjątkowo obiecującym językiem programowania. Korzystanie z niego jest o wiele bardziej satysfakcjonujące przy zastosowaniu platformy Express.To praktyczny przewodnik dla programistów, którzy chcą tworzyć aplikacje internetowe z wykorzystaniem platform React, Angular lub Vue oraz API typu REST albo ich kombinacji za pomocą języka JavaScript, Node i Express. Zawarto tu wprowadzenie do Node, Express oraz innych przydatnych narzędzi. Szczegółowo przedstawiono koncepcję oprogramowania pośredniczącego oraz zagadnienia bezpieczeństwa środowiska produkcyjnego. Nie zabrakło wskazówek dotyczących tworzenia API za pomocą Express. Ciekawym elementem książki są szczegóły integracji z takimi usługami jak Twitter, Google Maps i US National Weather Service. Poszczególne rozdziały przedstawiają etapy budowy przykładowej w pełni funkcjonalnej aplikacji internetowej, którą łatwo będzie wykorzystać jako szablon do tworzenia innych, własnych, bardziej wyrafinowanych projektów!W książce między innymi:renderowanie danych dynamicznych za pomocą systemu szablonówużywanie obiektów żądań i odpowiedzi, oprogramowania pośredniczącego oraz trasowaniatestowanie, debugowanie i wdrażanie aplikacjikorzystanie z baz danych, takich jak MongoDB i PostgreSQLintegracja aplikacji z innymi serwisamiplan publikowania i utrzymywania aplikacjiJavaScript: oczekuj tego, co najlepsze!

Dzięki nim można dowolnie kształtować architekturę swojej aplikacji. Projektowanie za pomocą Node jest bardzo atrakcyjnym r Express i Node stały się kluczowymi narzędziami do tworzenia dynamicznych, wielostronicowych i hybrydowych aplikacji internetowych.

Express i Node stały się kluczowymi narzędziami do tworzenia dynamicznych, wielostronicowych i hybrydowych aplikacji internetowych. Dzięki nim można d, Tworzenie aplikacji internetowych z użyciem Node i Express, Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza Tworzenie aplikacji internetowych z użyciem Node i Express, Brown Ethan, 60,3 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI