Twardyorzech do zgryzienia (książka audio)

Twardyorzech do zgryzienia (książka audio) - Renata Piątkowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Renata Piątkowska
WYMIAR
9,46 MB
NAZWA PLIKU
Twardyorzech do zgryzienia (książka audio).pdf
ISBN
6155197068715

OPIS

Pogodne, pełne humoru i pouczające opowiadania o sytuacjach, które mogą przydarzyć się każdemu dziecku, a łączy je jedno: trzeba się zmierzyć się z problemem. Czasem jest to lęk przed szczepionką albo zasypianiem w ciemnym pokoju, innym razem nie można sobie poradzić ze złością lub niską samooceną. Zdarza się, że dziecko nie pamięta o przestrogach dorosłych i się zgubi, ale i w tej sytuacji można sobie poradzić. Niekiedy trzeba po prostu wpaść na pomysł, jak sprostać wyzwaniu albo zdobyć się na odwagę - wtedy nie ma problemów nie do rozwiązania.Czyta Artur Barciś

Format: audio. Czas trwania: 1 godzina 10 minut.

Dokładnie takie, jak Twardy orzech do zgryzienia.Nowa książka Piątkowskiej to zbiór dziesięciu krótkich opowiadań dla przedszkolaków, poruszających ważne, niekiedy niełatwe problemy, z którymi na co dzień ... Strona główna > Książki > Dla dzieci > Twardy orzech do zgryzienia - audiobook. Posłuchaj.

POWIĄZANE KSIĄŻKI