Kryjówka krowy Matyldy

Kryjówka krowy Matyldy - Alexander Steffensmeier | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alexander Steffensmeier
WYMIAR
5,72 MB
NAZWA PLIKU
Kryjówka krowy Matyldy.pdf
ISBN
5683012181112

OPIS

Kolejna książka o przygodach krowy Matyldy dla najmłodszych dzieci. Tym razem gospodyni proponuje, by wszystkie jej zwierzęta bawiły się razem w chowanego. Czy potrafią? W ramach poszukiwań krowa Matylda znalazła dla siebie cudowna kryjówkę – krzak czarnego bzu. Tak jej się spodobało to miejsce, że postanowiła się tam na dobre urządzić. Tyle że inne zwierzęta miały ten sam pomysł…

ISBN 978-83-8008-749-1 (oprawa twarda) Miejsce wydania Poznań : Wydawnictwo Media Rodzina, Rok wydania copyright 2020. Objętość [26] stron : Rozmiary 31 cm.

Urocza Matylda jest jednak niczym słoń w składzie porcelany. Kolejna książka o przygodach krowy Matyldy dla najmłodszych dzieci. Tym razem gospodyni proponuje, by wszystkie jej zwierzęta bawiły się razem w chowanego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI