Kobiety, które myślą za dużo. Jak uwolnić się od nadmiernego myślenia i osiągnąć spokój

Kobiety, które myślą za dużo. Jak uwolnić się od nadmiernego myślenia i osiągnąć spokój - Susan Nolen-Hoeksema | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Susan Nolen-Hoeksema
WYMIAR
4,57 MB
NAZWA PLIKU
Kobiety, które myślą za dużo. Jak uwolnić się od nadmiernego myślenia i osiągnąć spokój.pdf
ISBN
7659134040078

OPIS

Często myślisz „co robię ze swoim życiem nie tak”? Wracasz do domu po pracy i zastanawiasz się, co dziś źle zrobiłaś? W nocy nie możesz zasnąć, bo wracają do ciebie wszystkie złe, natrętne myśli? Martwisz się nadmiernie o swoje życie, pracę, dzieci, rodzinę? Jesteś jedną z tych kobiet, które dopada gonitwa myśli?Jeśli odpowiedziałaś na którekolwiek z pytań twierdząco, ta książka jest dla ciebie.Z poradnika dowiesz się:· czemu nadmierne myślenie o kłopotach się nie opłaca?· dlaczego spędzamy mnóstwo czasu na bezowocnym roztrząsaniu przeszłych zdarzeń?· co powoduje, że spędzamy godziny na nieproduktywnym myśleniu?· jak przestać nadmiernie martwić się o dzieci, partnera, rodziców?· jak uwolnić się od niekończących się przemyśleń i unikać w przyszłości podobnych pułapek?· jak spróbować ustabilizować swoje życie?W swojej klasycznej książce pt. Kobiety, które myślą za dużo, Susan Nolen-Hoeksema pokazuje powody, dla których tak wiele kobiet żyje dziś w stanie pobudzenia emocjonalnego. Psycholog przedstawia konkretne strategie, które można zastosować, aby uniknąć negatywnych myśli, przenieść się na wyższy poziom równowagi psychicznej i żyć spokojniej i produktywniej.Susan Nolen-HoeksemaByła profesorem Wydziale Psychologii Uniwersytetu Yale. Jej badania koncentrowały się na depresji i regulacji nastroju. Otrzymała nagrody za badania nad depresją, regulacją nastroju i gender studies, w tym nagrodę David Shakow Early Care Award oraz nagrodę Leadership Award od American Psychological Association. Opublikowała ponad 100 artykułów naukowych i kilkanaście książek, w tym książek naukowych, podręczników i poradników na temat zdrowia psychicznego kobiet.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Kobiety, które myślą za dużo : jak uwolnić się od nadmiernego myślenia i osiągnąć spokój Nolen-Hoeksema, Susan (1959- )., Trzcińska-Hildebrandt, Agata Tłumaczenie, Wydawnictwo Zwierciadło. Zapoznaj się z produktem sklepu czytam.pl parametry galerie opinie Kobiety, które myślą za dużo..

Produkt dostępny. Wysyłamy: Wysyłamy w ciągu 3-5 dni roboczych: Autor: Kobiety, które myślą za dużo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI