GRU. Radziecki Wywiad Wojskowy

GRU. Radziecki Wywiad Wojskowy - Wiktor Suworow | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wiktor Suworow
WYMIAR
3,67 MB
NAZWA PLIKU
GRU. Radziecki Wywiad Wojskowy.pdf
ISBN
1149390500812

OPIS

Historia, struktura i tajemnice Zarządu Wywiadowczego Sztabu Generalnego Armii Radzieckiej czyli GRU.Dopóki w 1978 r. autor tej książki, oficer GRU, nie uciekł do Wielkiej Brytanii, na Zachodzie o radzieckim wywiadzie wojskowym wiedziano tyle co nic. Suworow musiał przekazać oficerom MI5 niemal wszystkie podstawowe wiadomości: o strukturze GRU i jej siatek wywiadowczych, werbunku i metodach zdobywania informacji, łączności z agentami, sposobach przesyłania zdobyczy do ZSRR, a także często nieznanych na Zachodzie dokonaniach tej służby. Tak powstała ta książka – barwna, dowcipna, anegdotyczna, a zarazem jeżąca włos na karku, zwłaszcza gdy pomyśleć, że GRU po ćwierćwieczu od jej wydania najwyraźniej rozkwita.

Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy. GRU Radziecki Wywiad Wojskowy Wiktor Suworow. Rebis GRU Radziecki Wywiad Wojskowy Wiktor Suworow.

Radziecki Wywiad Wojskowy w.2020 (Wiktor Suworow). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > 4 Wiktor Suworow - GRU.Radziecki Wywiad Wojskowy (pdf) - plik 'EBooki > zajac1705'.

POWIĄZANE KSIĄŻKI