Buddyzm w III Rzeczpospolitej - struktury i działalność

Buddyzm w III Rzeczpospolitej - struktury i działalność - Grzegorz Tokarz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Tokarz
WYMIAR
6,82 MB
NAZWA PLIKU
Buddyzm w III Rzeczpospolitej - struktury i działalność.pdf
ISBN
3836212657346

OPIS

Autor przedstawił panoramę buddyjskich związków wyznaniowych, stowarzyszeń, fundacji, portali internetowych, jak również Polską Unię Buddyjską, instytucję aspirującą do bycia reprezentantem szerokiego spektrum życia buddyjskiego w Rzeczypospolitej m.in. przed władzami publicznymi. Z kart książki dowiemy się także o osobach ważnych dla nauczania buddyzmu w naszym kraju, kontaktach międzynarodowych oraz formach aktywności poszczególnych ośrodków działających w wielu miejscach Polski.Z recenzji prof. AJP dra hab. Pawła A. Leszczyńskiego

Buddyzm w III Rzeczpospolitej -struktury i działalność - Fundacje ». Buddyzm w III Rzeczpospolitej -struktury i działalność - Kościoły i związki wyznaniowe wpisane do rejestru Kościołów i innych związków wyznaniowych ». Autor przedstawił panoramę buddyjskich związków wyznaniowych, stowarzyszeń, fundacji, portali internetowych, jak również Polską Unię Buddyjską, instytucję aspirującą do bycia reprezentantem szerokiego spektrum życia buddyjskiego w Rzeczypospolitej m.in.

Autor przedstawił panoramę buddyjskich związków wyznaniowych, stowarzyszeń, fundacji, portali internetowych, jak również Polską Unię Buddyjską, instyt, Buddyzm w III Rzeczpospolitej - struktury i działalność, Księgarnia PWN Kraków zaprasza Buddyzm w III Rzeczpospolitej - struktury i działalność (książka) 0 ocen, 0 opinii Dodaj pierwszą opinię Autor: Zarejestruj się Konsultant skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia warunków współpracy Logowanie do systemu. przypomnij hasło +48 695 087 239 zadzwoń | Aktualnie posiadamy 306032 dostępnych produktów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI