Zabić króla

Zabić króla - Andrzej Zieliński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Zieliński
WYMIAR
11,27 MB
NAZWA PLIKU
Zabić króla.pdf
ISBN
8545176784313

OPIS

W Polsce korona nie stanowiła gwarancji nietykalności królów i książąt, zawsze za to stawała się przedmiotem pożądania. I nie było wtedy żadnych granic czy hamulców, a nawet odstraszających surowych kar. Polskich władców próbowano zgładzać w rozmaity sposób. Najskuteczniejsze było otrucie. Swoistym rekordzistą był król Kazimierz Jagiellończyk, którego kilkunastokrotnie próbowano pozbawić życia.

Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Opisy filmu Zabić króla (2003) To Kill a King - Jeden z najbardziej nowatorskich filmów historycznych od wielu lat, zrealizowana z rozmachem i przepychem saga, w której znajdziemy... Zabij króla i włóż na głowę koronę! Postaraj się jak najdłużej utrzymać na tronie, gdyż jest mnóstwo szaleńców, którzy czyhają na Twoją śmierć. Bądź czujny i strąć wszystkich swoich wrogów do lochów. Makbet zabił króla Dunkana, bo chciał sam zostać królem.

Bądź czujny i strąć wszystkich swoich wrogów do lochów. Makbet zabił króla Dunkana, bo chciał sam zostać królem. Następnie zabił Banka, który był jedynym świadkiem przepowiedni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI