Wróćmy do ziół leczniczych

Wróćmy do ziół leczniczych - Andrzej Czesław Klimuszko | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Czesław Klimuszko
WYMIAR
6,45 MB
NAZWA PLIKU
Wróćmy do ziół leczniczych.pdf
ISBN
5783210901101

OPIS

Ojciec Andrzej Klimuszko był prekursorem powrotu do przyrody, wykorzystania jej zasobów leczniczych dla dobra człowieka. Efekty leczenia ziołami przez o. Andrzeja Klimuszkę przeszły wszelkie oczekiwania i na stałe weszły do arsenału współczesnej medycyny.

Efekty leczenia ziołami przez o. Andrzeja Klimszkę przeszły wszelkie oczekiwania i na stałe weszły do arsenału współczesnej medycyny. Wróćmy do ziół leczniczych to rewelacyjna książka na temat roślin dostępnych na większości polskich łąk.

"Wróćmy do ziół leczniczych" jest pozycją właśnie dla Ciebie. Niniejsza publikacja to swoisty apel i głośny krzyk, by powrócić do początków, by na co dzień być bliżej natury i większą część naszego życia poświęcać sferze duchowej, tak często zaniedbywanej w obecnych czasach. Wróćmy do ziół na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI