Samoleczenie czerwonym światłem

Samoleczenie czerwonym światłem - Mark Sloan | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mark Sloan
WYMIAR
7,34 MB
NAZWA PLIKU
Samoleczenie czerwonym światłem.pdf
ISBN
1902572171993

OPIS

Jak bezpiecznie wyeliminować ból, zmęczenie, depresję, problemy skórne, zrzucić zbędne kilogramy i poprawić pracę mózguTerapia czerwonym światem jest niezwykle pomocna w eliminowaniu takich schorzeń jak depresja, choroba Alzheimera, niedoczynność tarczycy, trądzik, cellulit, nadwaga, ból stawów i kości, odleżyny, blizny po oparzeniach czy wypadanie włosów. Autor, opierając się na licznych badaniach naukowych, napisał pierwszą w Polsce książkę o terapii czerwonym światłem i bliską podczerwienią. Dzięki informacjom zawartym w tej publikacji dowiesz się na czym polega fototerapia i będziesz potrafił bezpiecznie zastosować ją w domowym zaciszu. Otrzymasz również proste wskazówki dotyczące wyboru lamp, natężenia i odległości światła, a także czasu naświetlenia przy poszczególnych schorzeniach. Światło, które leczy!

suma: 0,00 | Moje konto Magiczne Bestsellery Opis: Samoleczenie czerwonym światłem - Sloan Mark. Terapia czerwonym światem jest niezwykle pomocna w eliminowaniu takich schorzeń jak depresja, choroba Alzheimera, niedoczynność tarczycy, trądzik, cellulit, nadwaga, ból stawów i kości, odleżyny, blizny po oparzeniach czy wypadanie włosów. Samoleczenie czerwonym światłem Mark Sloan.

Opis Terapia czerwonym światem jest nad wyraz {pomocn|przydatn)a w eliminowaniu takich schorzeń jak depresja, choroba Alzheimera, niedoczynność tarczycy, trądzik, cellulit, nadwaga, ból stawów i kości ... Samoleczenie Czerwonym Światłem (2020) Opis: Wykorzystaj czerwone światło do odzyskania zdrowia i urody Opierając się na setkach badań naukowych Autor stworzył niezwykłą publikację, w której przedstawia lecznicze wykorzystanie fototerapii m.in. w dermatologii, onkologii, okulistyce, kosmetologii czy sporcie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI