Piętnastoletni kapitan

Piętnastoletni kapitan - Jules Verne | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jules Verne
WYMIAR
10,29 MB
NAZWA PLIKU
Piętnastoletni kapitan.pdf
ISBN
5103953164239

OPIS

Dick, wychowanek zakładu dobroczynnego, zawsze interesował się żeglowaniem. Od ósmego roku życia jako chłopiec okrętowy odbywał rejsy po morzach. Lubiany i ceniony przez wszystkich, miał duże wiadomości z geografii i zoologii, doskonale pływał i świetnie strzelał z pistoletu. Książka opowiada o niewiarygodnych przygodach odważnego młodego chłopca, który zostawszy kapitanem potrafił obronić swoich przyjaciół przed śmiertelnymi niebezpieczeństwami.

Chłopiec urodził się w Ameryce Północnej prawdopodobnie w Nowym Jorku. Jednak tego nikt nie był pewien, ponieważ był podrzutkiem. Juliusz Verne - Piętnastoletni kapitan (pdf) - plik 'Juliusz Verne > J'.

Lubiany i ceniony przez wszystkich, miał duże wiadomości z geografii i zoologii, doskonale pływał i świetnie ... Piętnastoletni kapitan . Juliusz Verne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI