Niewierni

Niewierni - Vincent V. Severski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vincent V. Severski
WYMIAR
7,58 MB
NAZWA PLIKU
Niewierni.pdf
ISBN
5747744028484

OPIS

Niewierni to tętniący napięciem wielowątkowy thriller, w którym powracają bohaterowie Nielegalnych.Autor, były oficer wywiadu, stworzył pasjonującą opowieść inspirowaną autentycznymi wydarzeniami.Agenci polskiego wywiadu z zespołu Konrada Wolskiego wpadają na trop tajemniczego spotkania w hotelu Marriott. Nie podejrzewają, że wydarzenie to postawi na nogi służby wywiadowcze wielkich mocarstw. Nowe zagrożenie terrorystyczne uruchamia lawinę wydarzeń od Jemenu po Irlandię.Nieuchwytny Safir as-Salam, polski terrorysta w szeregach Al-Kaidy jest gotowy do decydującego starcia. Wszystkie tropy prowadzą do Szwecji, gdzie uwagę służb zaprząta genialny haker antyglobalista...Vincent V. Severski ¦ pseudonim literacki pułkownika polskiego wywiadu. Przez wiele lat pracował poza granicami kraju pod przybraną tożsamością. Zajmował jedno z najwyższych stanowisk kierowniczych w Agencji Wywiadu. Odszedł ze służby w 2007 roku. Wielokrotnie odznaczany i wyróżniany przez najwyższe władze RP, uhonorowany Legią Zasługi przez prezydenta Baracka Obamę.

Niewierni sezon 2. Dodaj do poczekalni Dodaj do kolekcji.

Les Infidèles) - francuski film komediowy z 2012 roku. Główne role grają w nim Jean Dujardin oraz Gilles Lellouche.Film składa się z serii skeczów wyreżyserowanych przez różnych reżyserów, których tematem przewodnim jest niewierność mężczyzn Niewierni • Seriale • pliki użytkownika Kropa999 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Niewierni Satisfaction S01E04 Lektor PL.mp4, Niewierni Satisfaction S01E07 Lektor PL.mp4 Niewierni Sezon 1 | Odc.

POWIĄZANE KSIĄŻKI