Lato z potworem morskim. Seria Magiczny domek na drzewie. Misje Merlina. Część 3

Lato z potworem morskim. Seria Magiczny domek na drzewie. Misje Merlina. Część 3 - Mary Pope Osborne | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mary Pope Osborne
WYMIAR
12,92 MB
NAZWA PLIKU
Lato z potworem morskim. Seria Magiczny domek na drzewie. Misje Merlina. Część 3.pdf
ISBN
9709834323762

OPIS

„Misje Merlina” to nowy cykl przygód bohaterów znanych z bestsellerowej serii „Magiczny domek na drzewie”. Zupełnie nowe przygody dla nieco starszych czytelników.Na prośbę czarodzieja Merlina Jacek i Ania podejmują się kolejnej misji. Całe szczęście, że mają do pomocy młodego czarownika Teddy'ego! Podwodne jaskinie, Królowa Pająków i tajemnicze stwory to nie wszystko, z czym przyjdzie im się zmierzyć!

Tom 3 już od 16,74 zł - od 16,74 zł, porównanie cen w 17 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i „Misje Merlina" to nowy cykl przygód bohaterów znanych z bestsellerowej serii „Magiczny domek na drzewie".

Lato z potworem morskim Misje Merlina 3 Magiczny domek na drzewie. x.

POWIĄZANE KSIĄŻKI