Labirynty i łamigłówki nie z tej ziemi

Labirynty i łamigłówki nie z tej ziemi - Thomas Flintham | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Thomas Flintham
WYMIAR
12,20 MB
NAZWA PLIKU
Labirynty i łamigłówki nie z tej ziemi.pdf
ISBN
5662702393785

OPIS

Książka Thomasa Flinthama to zbiór zabaw na papierze znanych już niektórym czytelnikom z „Labiryntów nie z tej ziemi” i „Łamigłówek nie z tej ziemi”. Znajdziecie tu mnóstwo zadań ćwiczących koncentrację, spostrzegawczość oraz umiejętność logicznego myślenia, a będziecie je rozwiązywać w nie byle jakim towarzystwie: z Astropiotrkiem zwiedzicie sąsiednie galaktyki, poznacie latające królikowęże i może nawet uratujecie króla przed okrutnym czarnoksiężnikiem? Przed wami świat labiryntów, w których przyjemnie się zgubić, i łamigłówek, nad którymi miło się głowić!

Teraz wszystkie zadania znajdują się w jednym miejscu, co jest wygodniejsze i przyjemniejsze dla kieszeni rodzica. Jedna z ostatnich nowości Wydawnictwa Nasza Księgarnia - ,,Labirynty i łamigłówki nie z tej ziemi" to w zasadzie wielkoformatowy zeszyt ćwiczeń, który dostarczy wszystkim czytelnikom mnóstwa rozrywki. Motywem przewodnim tej pozycji są oczywiście tytułowe labirynty, które znajdują się na lwiej części rozkładówek. Labirynty nie z tej ziemi.

Byłam niezmiernie ciekawa, jakie zadania czekają na dzieci, a co najważniejsze - jak wygląda cała książka. KsiążkaLabirynty i łamigłówki nie z tej ziemi - OutletautorstwaThomas Flintham ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Informacja o cookies. Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i ... Labirynty i łamigłówki nie z tej ziemi Przed wami świat labiryntów, w których przyjemnie się zgubić, i łamigłówek, nad którymi miło się głowić! Znajdziecie tu mnóstwo zadań ćwiczących koncentrację, spostrzegawczość oraz umiejętność logicznego myślenia, a będziecie je rozwiązywać w nie byle jakim towarzystwie: z ... Hurtownia podręczników i książek Ateneum.

POWIĄZANE KSIĄŻKI