Kanban

Kanban - Joakim Sunden | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joakim Sunden
WYMIAR
10,50 MB
NAZWA PLIKU
Kanban.pdf
ISBN
5386182103162

OPIS

Zwinne metodyki zarządzania projektami biją kolejne rekordy popularności. Scrum jest najbardziej rozpoznawalną spośród nich, jednak nie sprawdza się w każdym przypadku. Dlatego warto poznać inne sposoby radzenia sobie z projektami. Ta książka została poświęcona metodyce kanban - specyficznej metodzie sterowania produkcją, opracowanej w latach pięćdziesiątych XX wieku w Japonii. Zaadaptowana do świata projektów IT, sprawdza się doskonale.Jeżeli chcesz poznać założenia metodyki kanban, trafiłeś na doskonałą książkę. Sięgnij po nią i przekonaj się, dlaczego kanban przydaje się w tak wielu przypadkach. W trakcie lektury poznasz historię tej metodyki, podstawowe założenia oraz sposoby wdrażania. Na kolejnych stronach zobaczysz, jak mapować przepływ zadania, jak ustalać limity WIP (ang. Work In Progress) oraz jak zarządzać przepływem. Ponadto zapoznasz się z zaawansowanymi zagadnieniami szacowania, planowania oraz wskaźników. Na sam koniec zobaczysz, jak uczyć metodyki kanban poprzez granie. Ta metodyka na pewno zyska wielu zwolenników! A książka o niej jest doskonałym podręcznikiem i może zmienić niejeden projekt!Dzięki tej książce:poznasz filozofię kanban,zwizualizujesz swoją pracę,przygotujesz kartę zadania,skutecznie ustalisz limity WIP,poznasz pułapki metodyki kanban,doprowadzisz projekt do szczęśliwego finału.Encyklopedia wiedzy o metodyce kanban!

W pierwotnym znaczeniu - w języku japońskim - oznacza: szyld, tabliczkę z napisem informującym, billboard. Metoda kanban opiera się na poszczególnych kartach wyrobów, ich cyrkulacji i analizie ... Kanban - czym jest, cele i efekty KANBAN - co to znaczy? Japońskie słowa „kan" i „ban" w wolnym tłumaczeniu można przełożyć na „widoczny" oraz „kartka papieru", jednak całe określenie oznacza również tabliczkę z napisem informacyjnym lub szyld..

It was created as a simple planning system, the aim of which was to control and manage work and inventory at every stage of production optimally. System Kanban (PULL SYSTEM) jest samoregulującym się narzędziem sterowania produkcją. Jest on stymulowany przez zdarzenia występujące w procesie od zamówienia klienta podążając w górę strumienia wartości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI