Jak lepiej jeździć konno. W czym tkwi problem? + DVD

Jak lepiej jeździć konno. W czym tkwi problem? + DVD - Christoph Hess | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christoph Hess
WYMIAR
9,84 MB
NAZWA PLIKU
Jak lepiej jeździć konno. W czym tkwi problem? + DVD.pdf
ISBN
9196760682098

OPIS

Ta niezwykle praktyczna książka to zbiór jasnych odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące lepszego dosiadu, skuteczniejszego działania i większego rozluźnienia, a także wprowadzenie w skoki na parkurze oraz w terenie. Autorzy świadomie rezygnując z nadmiaru teorii, koncentrują się na kwestiach zasadniczych i przekazują decydującą o sukcesie wiedzę jeździecką. Do książki dołączona jest płyta DVD.Jak lepiej jeździć konno? Z pewnością wiele osób, rozsmakowanych w jeździe konnej zadaje sobie takie pytanie. Każdy chciałby rozwijać swe umiejętności, nie poprzestając na tym, do czego już doszedł. Ta książka z pewnością będzie pomocna w obraniu drogi do lepszej, bardziej świadomej, jazdy konnej. Jeździectwo to niekończąca się przygoda w doskonaleniu siebie, i uzyskiwaniu coraz pełniejszego porozumienia z koniem. Jazdy konnej można się nauczyć tylko przez praktykę, ale czytanie wartościowych książek jest ważnym elementem uzupełniającym.Wojciech Mickunas

Każdy chciałby rozwijać swe umiejętności, nie poprzestając na tym, do czego już doszedł. Ta książka z całą pewnością będzie pomocna w obraniu drogi do lepszej, bardziej świadomej, jazdy konnej. Jak lepiej jeździć konno 1.

U nas sprzedaż swoje książki za gotówkę w najlepszych cenach. Zapraszamy do naszego anty Jak lepiej jeździć konno? Z pewnością wiele osób, rozsmakowanych w jeździe konnej zadaje sobie takie pytanie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI