7 lat później

7 lat później - Guillaume Musso | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Guillaume Musso
WYMIAR
6,74 MB
NAZWA PLIKU
7 lat później.pdf
ISBN
7925035521243

OPIS

Rozdzielił ich rozwód. Połączy walka o dobro dziecka.Sebastian Larabee i Nikki Nikovski – spokojny i uporządkowany lutnik z bogatej rodziny oraz pełna temperamentu modelka i malarka – zakochują się w sobie szaloną, gwałtowną miłością. Nie zważając na ostrzeżenia, pobierają się pod wpływem chwili. Wkrótce na świat przychodzą dzieci – bliźniaki Camille i Jeremy. A różnice charakterów, które wcześniej dodawały ich związkowi smaku, stają się nie do pokonania.Po rozwodzie Sebastianowi zostaje powierzona opieka nad córką, a Nikki – nad synem. Mija siedem lat. Któregoś dnia Jeremy znika. Ucieczka z domu? Wypadek? Porwanie? Nie chcąc kontaktować się z policją, Nikki zwraca się o pomoc do byłego męża. Próbując ratować dzieci, Nikki i Sebastian wplątują się w skomplikowaną i niebezpieczną przygodę, która z Nowego Jorku zawiedzie ich do Paryża, a potem do serca amazońskiej dżungli. Czy zmuszeni działać razem, odnajdą bliskość, którą uważali za straconą na zawsze?Niezwykły scenariusz na thriller. (…) Przed wami ponad 400 stron zawrotów głowy!RTLUlubiony francuski pisarz powraca z książką 7 lat później… Doskonały thriller, który jest przy tym powieścią o miłości.Lefigaro.frW 7 lat później Musso każe rozdartej rodzinie wyruszyć we wspólną podróż przez pół świata. Akcja, napięcie i odrobina romantyzmu. Nie zostawicie tej książki aż do ostatniej strony.„Le Figaro”7 lat później oczaruje czytelnika iście hitchcockowskimi rozwiązaniami. W tym thrillerze opowiadającym o miłości (a może w tej historii miłosnej trzymającej w thrillerowym napięciu?) Musso trafia we wszystkie czytelnicze gusta! Dajcie się ponieść tej fabularnej pogoni z licznymi zwrotami akcji!„L’Avenir"

Muszą oni odnaleźć swoje nastoletnie dzieci, które zniknęły w tajemniczy sposób. Czytelniczy nowy 2021 rok rozpoczęłam z jednym z moich ulubionych francuskich autorów i życzę sobie, by przez kolejne 12 miesięcy wszystkie lektury dawały mi tyle przyjemności co powieść „7 lat później". Musso przyzwyczaił mnie już do tego, iż jego powieści dają mi pełną gamę doznań. Przez przypadek natrafiłam na ,,7 lat później", które również pragnęłam przeczytać.

Czasami w pisaniu książek przeżyciami. Nikki i Sebastian. Ogień i woda.

POWIĄZANE KSIĄŻKI