Zachodniopomorskie tajemnice. Przewodnik. 39 wycieczek

Zachodniopomorskie tajemnice. Przewodnik. 39 wycieczek - Michał Rembas | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Rembas
WYMIAR
4,71 MB
NAZWA PLIKU
Zachodniopomorskie tajemnice. Przewodnik. 39 wycieczek.pdf
ISBN
4387577025819

OPIS

Ciekawość i ambicja zawodowa kazały mi pisać o miejscach, które tzw. masowy turysta jeszcze nie dotarł. A okazuje się, że w zachodniopomorskich lasach, polach i położonych na uboczu wioskach ukryte są prawdziwe perełki, o których przewodniki wspominają nader pobieżnie lub zgoła wcale. (...)Tym razem udało mi się namówić do współpracy świetnego fotografa, Przemysława Budziaka, znanego z facebookowej witryny Magiczny Szczecin. Znaczna część, niezwykłej urody zdjęć, to jego dzieło. (...) Zapraszam zatem na 39 wycieczek po Pomorzu Zachodnim" - od Wydawcy.

Mapy. Przewodniki turystyczne - Przewodniki turystyczne.

(...) Tym razem udało mi się namówić do współpracy świetnego fotografa, Przemysława... Zachodniopomorskie tajemnice. Przewodnik (Michał Rembas).

POWIĄZANE KSIĄŻKI