Widziałem ciemne słońce. Studium depresji

Widziałem ciemne słońce. Studium depresji - Artur Marino | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Artur Marino
WYMIAR
7,85 MB
NAZWA PLIKU
Widziałem ciemne słońce. Studium depresji.pdf
ISBN
2718808974157

OPIS

Esej "Widziałem ciemne słońce" nie jest poradnikiem ani pracą popularno-naukową. Jest dokumentem, świadectwem stanu ducha i sposobu myślenia osoby autentycznie doświadczonej depresją, i w tym upatruję jego wartość i siłę. Autor dzieli się najgłębszą prawdą o swoim doświadczeniu i czyni to w sposób poruszająco prosty. Wypowiedzenie tej prawdy pomoże ludziom cierpiącym na depresję, zaś towarzyszących im członków rodziny i terapeutów uwrażliwi na istotę ich doznań. Jacek Santorski

93, [3],brosz. lakier., 21 cm. Esej Widziałem ciemne słońce nie jest poradnikiem ani pracą popularno-naukową.

5/5 Recenzja książki Widziałem ciemne słońce: Doświadczenie depresji w serwisie BiblioNETka.pl Esej Widziałem ciemne słońce nie jest poradnikiem ani pracą popularno-naukową. Jest dokumentem, świadectwem stanu ducha i sposobu myślenia osoby autentycznie doświadczonej depresją, i w tym upatruję jego wartość i siłę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI