Czwarta władza szóstej B

Czwarta władza szóstej B - Adam Studziński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Studziński
WYMIAR
8,20 MB
NAZWA PLIKU
Czwarta władza szóstej B.pdf
ISBN
8107990488662

OPIS

Szkolny portal informacyjny? Ale nuda! Kto by chciał go prowadzić?Nowy! On jeden wiedział, jaką władzę dają media. Można mieć wpływ nie tylko na sprawy innych uczniów, lecz także na decyzje dyrektora szkoły. A może nawet na ujęcie groźnego przestępcy…?Współczesne media są pełne manipulacji. Dlaczego tak jest i jak się przed nią bronić? To opowieść, która obnaża mechanizmy społecznego przekazu, pokazuje wartość krytycznego myślenia i przestrzega przed bezmyślnym przyjmowaniem sensacyjnych newsów.

Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat. eBookCzwarta władza szóstej BautorstwaAdam Studziński ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Czwarta władza szóstej B - Adam Studziński (eBook) - Księgarnia PWN Informacja o cookies "Czwarta władza szóstej B" to historia nie tylko dla młodych ludzi, lecz dla każdego.

Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat. eBookCzwarta władza szóstej BautorstwaAdam Studziński ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Czwarta władza szóstej B - Adam Studziński (eBook) - Księgarnia PWN Informacja o cookies "Czwarta władza szóstej B" to historia nie tylko dla młodych ludzi, lecz dla każdego. Temat poruszony w książce jest istotny, zwłaszcza, że dotyczy każdego z nas.

POWIĄZANE KSIĄŻKI