After 3. Ocal mnie (wydanie 2020)

After 3. Ocal mnie (wydanie 2020) - Anna Todd | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Todd
WYMIAR
7,90 MB
NAZWA PLIKU
After 3. Ocal mnie (wydanie 2020).pdf
ISBN
3022299384337

OPIS

Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się PRZED POZNANIEM HARDINA, i na to, co zdarzyło się PÓŹNIEJ.Tessa wybaczyła Hardinowi kłamstwo, a teraz sama ukrywa przed nim prawdę. Chce wykorzystać wielką szansę w karierze, ale wie, że to będzie cios dla jej związku. Gdy Hardin dowie się o jej przeprowadzce, wpadnie we wściekłość. Aby zatrzymać Tessę przy sobie, nie cofnie się przed niczym. Nawet przed wystawieniem na próbę jej zaufania.I to właśnie teraz, gdy jej najbliżsi przyjaciele okazali się największymi wrogami. Jedyną osobą, na której może polegać, jest Zed…Czy Hardin zaakceptuje decyzję Tessy o wyjeździe?Czy Tessa zerwie znajomość z Zedem? A może zbliży się do niego jeszcze bardziej?Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Sprawdź też koniecznie recenzję "After 3. Ocal mnie". After 3 Ocal mnie - Outlet.

Chce wykorzystać wielką szansę w karierze, ale wie, że to będzie cios dla ... 📚 Poznaj "After 3. Ocal mnie" autorstwa Anna Todd.

POWIĄZANE KSIĄŻKI