5 domowych środków, które zastąpią drogerię

5 domowych środków, które zastąpią drogerię - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,29 MB
NAZWA PLIKU
5 domowych środków, które zastąpią drogerię.pdf
ISBN
6138008554326

OPIS

Czy wiesz ile masz w mieszkaniu najróżniejszych środków do szorowania, płynów do czyszczenia, tabletek, proszków do prania, jak również kremów, balsamów, mydeł, szamponów i innych produktów kosmetycznych, higienicznych i czyszczących? Średnio w każdym domu jest ich od 40 do 60. Dzięki tej książce poznasz alternatywę dla każdego z nich. Wystarczy, że kupisz 5 składników: sodę oczyszczoną, sodę (do prania), ocet, kwas cytrynowy i szare mydło, a samodzielnie stworzysz z nich różnego rodzaju środki do zastosowania w domu, ogrodzie, kuchni. A najlepsze jest to, że są one niezwykle tanie i wszędzie dostępne. 300 zastosowań dla domu, ogrodu i ciała.

Książka 5 domowych środków, które zastąpią drogerię liczy 240 stron. Jej wymiary to 205x145.

Oprawa jest miękka. Poradniki; 5 domowych środków, które zastąpią całą drogerię- 5 domowych środków, które zastąpią drogerię. Tanie, ekologiczne środki dla Ciebie i domu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI