Tuli, tuli, cmok, cmok

Tuli, tuli, cmok, cmok - Anita Lehmann | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anita Lehmann
WYMIAR
6,14 MB
NAZWA PLIKU
Tuli, tuli, cmok, cmok.pdf
ISBN
9451857161227

OPIS

Ważna, prosta i urocza opowieść o dziecięcej wrażliwości i poszanowaniu przestrzeni osobistej.Kiedy rodzina Emmy przychodzi w odwiedziny, dziewczynka zawsze jest przez wszystkich przytulana i obsypywana pocałunkami. Naprawdę za tym nie przepada! Jej stary wujek wygląda jak mors i ma szorstką brodę, a babcia Kora przypomina nietoperza i niepokojąco skrzypią jej łokcie, za to chuda ciotka z małymi ząbkami pachnie piwnicą. Emma nie cierpi kiedy ją przytulają… Wszystko zmienia się, kiedy jej tata przyprowadza do domu Tytana, wielkiego kosmatego psa, który kocha wszystkich odwiedzających, a najbardziej ich zapachy!Anita LehmannAutorka książek dla dzieci. Urodziła się w Bernie, mieszkała w Genewie, na Tajwanie i na Wyspach Galapagos. Ostatnio widziano ją z mężem, trójką dzieci i królikiem o imieniu Monty w Cambridge, w Wielkiej Brytanii.Kasia Fryza (Katarzyna Księżopolska)Ilustratorka z Warszawy, zwyciężczyni konkursu na najlepsze ilustracje do książki zorganizowanego przez szwajcarskie wydawnictwo Helvetiq. Uwielbia ilustrowanie, projektowanie i podróże. Wraz z mężem, córeczką i psem od lat minivanem przemierza Europę.

Autor: pidd 1 września 2020. 1 września 2020.

1 września 2020. Kiedy rodzina Emmy przychodzi w odwiedziny, dziewczynka zawsze jest przez wszystkich przytulana i obsypywana pocałunkami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI