Puk, Puk! Widzieliście kometę?

Puk, Puk! Widzieliście kometę? - Marcin Przewoźniak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Przewoźniak
WYMIAR
8,24 MB
NAZWA PLIKU
Puk, Puk! Widzieliście kometę?.pdf
ISBN
2507075454191

OPIS

Dawno nic dziwnego nie działo się w domu Bielskich, ale stan taki nie mógł trwać wiecznie, skoro we framudze spiżarni nadal osadzone były magiczne drzwi. I tak spokojne rodzinne śniadanie pewnej niedzieli zostaje przerwane wtargnięciem gdańskich piratów z XVII w., którzy byli właśnie w trakcie bitwy morskiej. A to dopiero początek… Stanley z rodzicami i Kariną będzie musiał stawić czoła nalotowi cenzorów z różnych epok. Ochronić tajemniczy skarb – czyżby to była legendarna księga Kopernika, w której przewidział koniec świata? – pomóc Łukasiewiczowi, by nie przestał wierzyć w sukces lampy naftowej, a Kazimierzowi Żegleniowi przetestować prototyp kamizelki kuloodpornej. Szalona podróż przez czas zdaje się nigdy nie kończyć.

... Dawno nic dziwnego nie działo się w domu Bielskich, ale stan taki nie mógł trwać wiecznie, skoro we framudze spiżarni nadal osadzone były magiczne drzwi. I tak spokojne rodzinne śniadanie pewnej niedzieli zostaje przerwane wtargnięciem gdańskich piratów z XVII w., którzy byli właśnie w trakcie bitwy morskiej.

Dodam, że poprzeczka była zawieszona naprawdę wysoko, bo poprzednie książki ... Puk puk! Widzieliście kometę? Kategoria: opowiadania, powieści dla dzieci Data wydania: 2020-06-17 Liczba stron: 184 Język: polski ISBN: 9788381545877 Seria: Puk, puk! Tagi: historia ... Puk, puk! Widzieliście kometę? 2020 wydanie 1 . Marcin Przewoźniak ISBN:9788381545877 - Książki - Inne - Opowiadania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI