Po bandzie, czyli jak napisać potencjalny bestseller

Po bandzie, czyli jak napisać potencjalny bestseller - Jakub Winiarski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jakub Winiarski
WYMIAR
7,61 MB
NAZWA PLIKU
Po bandzie, czyli jak napisać potencjalny bestseller.pdf
ISBN
5735442603863

OPIS

„Po bandzie” to pierwszy kompleksowy polski poradnik dla pisarzy początkujących, średniozaawansowanych, a także dla tych, którzy uważają się za zaawansowanych i myślą, że o pisaniu wiedzą już wszystko.Z książki dowiesz się między innymi:- jak zacząć i jak doprowadzić swój pisarski projekt do szczęśliwego końca- jak wykreować fascynujących, niezapomnianych bohaterów- jak ułożyć fabułę, poprowadzić narrację i zbudować najlepszy możliwy dialog- jak napisać scenę erotyczną oraz wykreować porywającą intrygę- jak być dowcipniejszym pisarzem i w pełni wykorzystać poczucie humoru, które masz- jak uniknąć pisarskiego bloku i kontynuować mimo przeciwności- dlaczego wybór miejsca akcji jest kluczowy i jak tworzyć najlepsze dekoracje- czy zasada „Pokazuj, nie stwierdzaj” zawsze się sprawdza.Dodatkowo książka zawiera rozmowy:- ze specjalistką od prawa autorskiego – żebyś wiedział, jaka umowa jest dla Ciebie najlepsza- z agentką literacką – żebyś mógł zdecydować, czy warto mieć agenta od razu, czy lepiej poczekać- z redaktorką wydawnictwa – żebyś wiedział, na czym tak naprawdę polega współpraca z wydawcą i redaktorami.Książka przedstawia najnowocześniejsze podejście i jest dziełem opartym w dużej mierze na teorii i praktyce Jakuba Winiarskiego, pisarza od kilku lat będącego też najskuteczniejszym polskim nauczycielem „creative writing”, którego uczniowie, jak Marta Zaborowska, Nikodem Pałasz czy Katarzyna Kołczewska zdobywają serca czytelników. Zaproszona do projektu Jolanta Rawska wzbogaciła „Po bandzie” o inny punkt widzenia – wszystko po to, aby każdy mógł wybrać, co dla jego pisania najlepsze.

Nieważne, czy jesteś początkującym pisarzem, średniozaawansowanym, czy może autorem kilku bestsellerów. czyli Jak napisać potencjalny bestseller - Jolanta Rawska - ebook (epub + mobi) Pierwszy kompleksowy polski poradnik dla pisarzy początkujących, średnio zaawansowanych, a także dla tych, którzy uważają się za zaawansowanych i myślą, że o pisaniu wiedzą już wszystko... Z książki dowiesz się między innymi: - jak zacząć Po bandzie, czyli jak napisać potencjalny bestseller - Jakub Winiarski, Jolanta Rawska - Książka w SwiatKsiazki.pl Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Po bandzie, czyli jak napisać potencjalny bestseller - Jolanta Rawska, Jakub Winiarski - opis książki: Po bandzie to pierwszy kompleksowy polski poradnik dla pisarzy początkujących, średniozaawansowanych, a także dla tych, którzy uważają się za zaawansowanych i myślą, że o pisaniu wiedzą już wszystko. 63 240 77 77 lub napisz [email protected] Pobierz Katalog 2021 Wirtualny Kiermasz - Film Po bandzie czyli jak napisać potencjalny bestseller Nowość wydawnicza "Po bandzie. Czyli jak napisać potencjalny bestseller" Jakub Winiarski.

Napisz recenzję o produkcie: Po bandzie, czyli jak napisać potencjalny bestseller Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI