Negatyw szczęścia. Inizio

Negatyw szczęścia. Inizio - Ludka Skrzydlewska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ludka Skrzydlewska
WYMIAR
4,88 MB
NAZWA PLIKU
Negatyw szczęścia. Inizio.pdf
ISBN
8932379842070

OPIS

Pełna humoru opowieść o tym, jak zacząć od nowa i nie zwariować!Miłość i intrygi w świecie pret-a-porterCzy początkująca adeptka zawodu może otrzymać lepszą posadę od stanowiska asystentki fotografa w mediolańskim domu mody? Oczywiście, że nie! Sasza powinna przyjąć ofertę z pocałowaniem ręki. Rzucić wszystko i wsiąść w pierwszy samolot do Włoch! A jednak się waha. Ma wątpliwości, ponieważ świetna z pozoru propozycja wychodzi od jej wiecznie nieobecnej matki, byłej modelki. To wysoce podejrzane! Ponieważ jednak Sasza znajduje się akurat na kolejnym życiowym zakręcie, ostatecznie puka do drzwi firmy Di Volpe...Wkrótce dzięki nowym fantastycznym przyjaciołom pochłania ją szalone mediolańskie życie. Trudna okazuje się jedynie znajomość z synem właścicielki domu mody, Alessandrem. On uważa Saszę za płytką, rozpuszczoną pannicę, nieodrodną córkę jej matki, a ona widzi w Alessandrze jedynie bawidamka i playboya.Czy będą potrafili odsunąć na bok wzajemną niechęć, kiedy intrygi w świecie mody zaczną zagrażać młodej fotografce?

Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Napisz recenzję o produkcie: Negatyw szczęścia. Inizio Twoja ocena.

„Negatyw szczęścia fine" to dobre zakończenie historii Saszy i Alessandra. W tej części jest jeszcze więcej zagadek, pojawiają się zwroty akcji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI