Była raz starsza pani

Była raz starsza pani - Abner Graboff | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Abner Graboff
WYMIAR
4,61 MB
NAZWA PLIKU
Była raz starsza pani.pdf
ISBN
5274375318810

OPIS

- łańcuszkowa rymowanka, doskonała do głośnego czytania!- absurdalny humor- świetne, ponadczasowe ilustracje Abnera Graboffa- piękne wydanie, twarda oprawa, płócienny grzbiet- nie tylko dla dzieci!Idealna książka do połknięcia w jeden wieczór!Pewnego dnia starsza pani połyka muchę. Jedyny sposób, żeby pozbyć się muchy, to połknąć pająka, który się wierci i kręci…Ta przewrotna historyjka, przypominająca nieco „Rzepkę” Tuwima, od ponad wieku zachwyca zarówno dzieci jak i rodziców. Jej wyrazisty rytm sprawia, że rymowanka doskonale nadaje się do czytania na głos i pozwala się bawić w zapamiętywanie, w miarę jak lista połykanych zwierząt – ptak, kot, pies, koza – rośnie.Kolorowe, nieoczywiste ilustracje Graboffa wspaniale korespondują z tradycyjną rymowanką i ożywiają tę klasyczną historyjkę.Była raz starsza pani, która połknęła muchę.Chaps! Jednym ruchem muchę pożarła.Dziwne, że nie umarła.Była raz starsza pani, która połknęła pająka,A ten się wiercił i kręcił, i po jej wnętrzu się błąkał.Połknęła tego pająka, by upolował muchę,Bo jednym ruchem muchę pożarła.Dziwne, że nie umarła (…)Abner Graboff – autor licznych grafik i ilustracji do książek dla dzieci, tworzył w latach 1950-1970.

Jedyny sposób, żeby pozbyć się muchy, to połknąć pająka, który się wierci i ... Kropka, premiera: 15 lipca 2020. wiek: 3+.

kupuj i odbieraj w sklepie lub wybierz wysyłkę. realizacja w 24 godziny. Była raz starsza pani - Graboff Abner - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI