Wendyjska winnica. Dolina nadziei

Wendyjska winnica. Dolina nadziei - Zofia Mąkosa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zofia Mąkosa
WYMIAR
11,37 MB
NAZWA PLIKU
Wendyjska winnica. Dolina nadziei.pdf
ISBN
1132613222167

OPIS

Jest rok 1948. Matylda Neumann rezygnuje z walki o ukochanego, opuszcza Zieloną Górę i wyjeżdża do Neuruppin. Tam czeka na nią ciotka Hedwiga i miejsce na sienniku obok kuzynki, Anny. W przeludnionej radzieckiej strefie okupowanych Niemiec brakuje żywności, mieszkań i pracy, ludzie czują niechęć do uchodźców oraz strach przed wszechobecną służbą bezpieczeństwa. Wciąż trwają poszukiwania bliskich zaginionych w czasie wojny. W tych trudnych warunkach ostoją normalności jest rodzina. U boku ciotki Tila próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Są jednak ludzie i sprawy, o których nie uda się jej zapomnieć…

8,2 / 10 720 ocen Autor: Zofia Mąkosa. 3 książek ...

Sprawdź naszą ofertę Pakiet Wendyjska winnica: Cierpkie grona / Winne miasto / Dolina nadziei Książka już od 59,83 zł - od 59,83 zł, porównanie cen w 20 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze Dolina nadziei.

POWIĄZANE KSIĄŻKI