[OUTLET] Żelazny Książę. Opowieść z Żelaznych Mórz

[OUTLET] Żelazny Książę. Opowieść z Żelaznych Mórz - Meljean Brook | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Meljean Brook
WYMIAR
8,78 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Żelazny Książę. Opowieść z Żelaznych Mórz.pdf
ISBN
6029475577500

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Kuszący przygodą, niebezpieczny, surowy steampunkowy świat Żelaznych Mórz, w którymnanotechnologia łączy się z wiktoriańską uczuciowością i… maszyną parową.Gdy Rhys Trahaearn, zwany Żelaznym Księciem, uwolnił Anglię od Ordy, został narodowym bohaterem. W wolnej ojczyźnie zbudował handlowe imperium oparte na legendzie swojego imienia i… strachu. Kiedy w pełen niebezpieczeństw świat Rhysa wkracza inspektor Mina Wentworth, która prowadzi śledztwo w sprawie ciała porzuconego na progu jego domu, Żelazny Książę postanawia, że Mina będzie jego kolejną zdobyczą.Jednak Mina nie może ulec urokowi Rhysa. W jej żyłach płynie krew Ordy i mimo nanotechnologii ulepszającej jej ciało, żyjąc w nieprzyjaźnie nastawionym londyńskim społeczeństwie, ledwo wiąże koniec z końcem. Ten romans zrujnowałby jej karierę i rodzinę, ale prowadząc śledztwo, nie może Żelaznego Księcia unikać… a jego upór w dążeniu do celu sprawia, że trudno mu się oprzeć.Kiedy Minie udaje się ustalić tożsamość ofiary, odkrywa spisek, który zagraża całej Anglii. Żeby uratować swój kraj, Mina i Rhys muszą przemierzyć ziemie, na których roi się od zombi, oraz zdradzieckie wody oceanów. Ale niebezpieczeństwo zagraża nie tylko jej rodakom, gdy Mina poczuje pokusę zrezygnowania ze wszystkiego dla Żelaznego Księcia.Gdy Rhys Trahaearn, zwany Żelaznym Księciem, uwolnił Anglię od Ordy, został narodowym bohaterem. Żelazny Książę Opowieść z Żelaznych Mórz | Brook Meljean | Dwójka bez sternika. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Meljean Brook - Opowieść z Żelaznych Mórz 01 - Żelazny Książę (epub) - plik 'Meljean Brook > M'.

Gdy Rhys Trahaearn, zwany Żelaznym Księciem,... - ISBN: 978-83-62432-13-4 Forum Forum o książkach nie tylko dla nastolatek Strona Główna-> Fantasy, thrillery, przygodowe / Opowieść z Żelaznych Mórz: Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane: Tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post ; Żelazny Książę - Meljean Brook [ Idź do strony: 1, 2] 44: tombraiderka009: 9351: Pon 10:21, 27 Sie 2012 @lma : Opowieść z Żelaznych Mórz (tom: 1) Do BiblioNETki ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI