Mity greckie dla dzieci (książka audio)

Mity greckie dla dzieci (książka audio) - Grzegorz Kasdepke | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Kasdepke
WYMIAR
5,87 MB
NAZWA PLIKU
Mity greckie dla dzieci (książka audio).pdf
ISBN
1626074537635

OPIS

Grzegorz Kasdepke zaprasza najmłodszych czytelników w niesamowitą podróż w czasie i przestrzeni, na Olimp i do starożytnej Grecji zamieszkałej przez bogów, herosów, nimfy, centaury, mityczne stwory oraz zwykłych śmiertelników.Poznajcie najbardziej znane greckie mity opowiedziane współczesnym, pełnym humoru językiem, teraz zebrane na jednej płycie. Posłuchajcie historii o powstaniu świata, Zeusie, Afrodycie, Atenie, Hermesie, Demeter, Achillesie, Prometeuszu, Dedalu i Ikarze, Pandorze, Syzyfie, Ariadnie, królu Midasie i wielu, wielu innych bohaterach greckiej mitologii.Czyta Krzysztof TyniecCzas nagrania:5 godz. 22 min.

Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.Mity greckie dla dzieci... Tytuł: Mity greckie dla dzieci Autor: Grzegorz Kasdepke Grzegorz Kasdepke zaprasza najmłodszych czytelników w niesamowitą podróż w czasie i przestrzeni, na Olimp i do starożytnej Grecji zamieszka­łej przez bogów, herosów, nimfy, centaury, mityczne stwory oraz zwykłych śmiertelników. W książce znalazły się najbardziej znane mity, m.in. o Syzyfie, Prometeuszu, Mity greckie (książka audio) - Wanda Markowska - Książka w SwiatKsiazki.pl Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Książka Mity greckie dla dzieci autorstwa Szary Lucyna , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 14,16 zł .

Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Sprawdź 1 recenzję. Książka w kategorii Dla dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI