Masoneria polska 2020. Na rozdrożu historii

Masoneria polska 2020. Na rozdrożu historii - Stanisław Krajski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stanisław Krajski
WYMIAR
3,7 MB
NAZWA PLIKU
Masoneria polska 2020. Na rozdrożu historii.pdf
ISBN
1981688813401

OPIS

Autor, analizując sposób dochodzenia do bogactwa, a w konsekwencji wpływania na światową politykę, takich finansowych potęg, jak rody Medyceuszy, Fuggerów czy Rothschildów, ujawnia mechanizmy rządzące światowym biznesem, który ma strategiczny wpływ na politykę poszczególnych państw. Krajski na przykładzie mechanizmów, które doprowadziły do bankructwa Grecji i poważnego kryzysu, jaki dotknął Islandię, przewiduje, iż sterowany przez obce wpływy polski rząd w najbliższej przyszłości doprowadzi w naszym kraju do podobnego scenariusza.Autor zwraca również uwagę na rolę wielkich koncernów handlowych, których monopol prowadzi do powstania neokolonializmu, czego znamiona da się zauważyć w Polsce."Musimy zrozumieć, co nas czeka, uznać to za nieuchronne.Musimy się zmienić.Musimy przygotować się do tego, co nadchodzi i przygotować się do działań, które uratują Polskę i uratują nas.Islandzcy i Grecy zrozumieli za późno. Otrzymali bardzo bolesne ciosy. Bardzo wielu z nich się zmieniło, zmieniło swoje hierarchie wartości, swoje nastawienie do życia. Gdy ich materialny świat się zawalił, zaczęli szukać czegoś innego. Największa tragedia dotknęła tych, którzy niczego nie znaleźli. […]Książka opowiada, jak doszło do systemu, w którym żyjemy i jak bardzo jest szatański, absurdalny, wadliwy i z gruntu zły.Musimy to do końca zrozumieć, by się z tej pułapki uwolnić. Aby to zrozumieć musimy cofnąć się aż do zamierzchłych czasów." - Stanisław Krajski

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! „Masoneria polska 2020. Na rozdrożu historii", to kolejna książka Stanisława Krajskiego, w której pod lupę wziął masonerię i jej działania nie tylko na terenie Polski, ale i innych krajów świata.

Zobacz inne Politologia, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Masoneria polska 2020. Na rozdrożu historii autorstwa Krajski Stanisław , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 29,81 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI